Statistika

Žáci

Reporty ze zápasů

Krátké shrnutí odehraných zápasů. (viz.: zobrazit celé)
Mladší žáci začali sezónu s těžkým soupeřem, který hraje žákovskou  divizi (Neratovice) a vysokou prohrou 3:20! Jako trenéra mě však netrápí ani tak výsledek zápasu, jako předvedená hra a to především v prvním poločase (stav 1:16). Tým má na víc a věřím, že mi to na podzim dokáže!

Druhý zápas už byl mnohem lepší! Týmový výkon a dobře hrající obrana, to byl základ vítězství 5:2 v Lipencích! Jen tak dál hoši, ale s pokorou a ne s nosy nahoře!!!

Třetí zápas dokázali žáci opět vyhrát, tentokrát doma porazili King 6:1.  Výkon týmu byl však, oproti tomu jak jsme hráli v Lipencích, poloviční. Soupeři jsme měli dát gólů mnohem více a také můžeme být rádi, že King využil jen jednu svou šanci, i když jich měl skoro stejně jako my. Ještě máme hodně co zlepšovat hoši a uvidíme se na tréninku!

Čtvrtý zápas žáci prohráli 2:6 (2:4), ze Slivence si tři body odvezla ČAFC. Hra se však o něco málo zvedla a kdyby nám nedošly síly, tak jsme mohli soupeře ještě více potrápit. Navíc nám chyběl střelec Dobi a to bylo znát.

Páté kolo jsme odehráli v Řeporyjích a tentokrát nám chyběl brankář. Ze zálohy se tak na post brankáře musel posunout Dominik, za což mu děkuji. Samotný zápas byl však nejhorší, co jsme letos odehráli. Takle špatně jsme snad nehráli ani proti Neratovicím, kdy nás soupeř přeci jen výrazně přehrával kvalitou. V Řeporyjích jsme soupeři neskutečně pomáhali svou laksností a chybami, aniž by na nás domácí nějak tlačili. Místo aby jsme soupeře přestříleli a bojovali o body od začátku do konce, tak jsme mu vyloženě vnutili výhru. Budíku, Plety, Radku a v druhém poločase i Dobi, takle to hrát nejde!!!

MÁTE OTÁZKU, NA KTEROU JSTE ZDE NENAŠLI ODPOVĚĎ? NAPIŠTĚ NA: jerry.afk@seznam.cz